l| AF@C@N J0JUK |l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

l| AF@C@N J0JUK |l

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-

4 posters
YazarMesaj
erhan_gs

erhan_gs

İşletim Sistemi : Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Yk-xp
Takım : Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- 1447
Rep :
Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Right_bar_bleue

Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Empty
MesajKonu: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 9:46 pm

*Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer !

*Babama değerimi sordum dünyalar kadar dedi. Dünyanın değerini sordum beş para etmez dediler !

*Msn’ de 20 kişi çevrimiçi; 8 tanesi dışarda, 7 tanesi meşgul, 4 tanesi hemen dönecek 1 tane salak’ta bu nicki okuyor !

*Allahım kendim için bir şey istemiyorum. Ne olur sen anneme; bal dudaklı, uzun boylu, sarışın, mavi gözlü, sütun bacaklı bir gelin nasib eyle !

*Sınava kopyasız girmek savaşa silahsız girmeye benzer !

*Bilmemek ayıp değil yeterki çaktırma

*Dünya yuvarlak,atmosfer delik ne terbiyesiz bi ne terbiyesiz bi gezengendeyiz yaw...

*Oğlumun adını mafya koydum,artık bi mafya babasıyım

*Tecrübe hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir.

*Aşk salakların yüzdügü bir havuzdur ama beni ittiler.

*Sabahları kahvaltı yapmıyorum;çünkü seni düşünüyorum.Öğlenleri yemek yemiyorum;çünkü seni düşünüyorum.Geceleri uyuyamıyorum; çünkü açım...

*Bir yerde küçük şeylerin büyük gölgeleri oluşuyorsa orda güneş batıyor demektir!

*Ne hasta bekler sabahı;ne taze ölüyü mezar,ne de şeytan bir günahı SENİ BEKLEDİĞİM KADAR (ÜSTAD N.F.K.)

*Ç-evrimdışı

*Errorle mücadele timi!

*Benim gibisini googlede arasan bulamazsın

*Erkekler kız peşinde,kızlar erkek peşinde hiçkimse bilmiyo Azrail hepimizin peşinde...

*Kız dediğin İstanbul gibi olmalı.Fethi zor,Fatihi tek!!!

*Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin...

*Paranın ne önemi var önemli olan miktarı...

*Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatını taşıyanlardan öğrendim...

*son doğum günüm de kendime yeni bir ben aldım

*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur…

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki her gün yağmur yağardı.

*ßu aLémDé KraLda TaniMam.... KURAL'da

*Manitamı öyle çok sewiyorumki eskimesin diye zamanımı başkalarıyla geçiriyorum
nilya272

nilya272

Takım : Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- 1446
Rep :
Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 9:56 pm

bu nickleri beendim bnde paylaşmak istiorum bazı nickler...

Bu Sözlerim sana KaPaK olSuN !! iyi oturttum HeLaL olsun .. TiPiN yok ki ŞeKLin olsun..
erkekler limona benzer baktıkça ağzın sulanır yedikçe miden bulanır.
_____♥️♥️herkezin herşeyi bilmesine gerek yok bazıları haddini bilsin yeter.
Eskiden Toz Pembe Hayallerim Vardı, Tozu Gitti Pembesi Kaldı.
∂üηуα∂α єşιм вєηzєяιм уσк αмα вєηzємєує çαℓışαη єzιк çσк…
Taklitlerimden Sakınmayın Çünkü Bna Ulaşamıcanıs İçin Ancaq Onlarla Yetinirsinizz!!!=))
Durumum çevrimiçi/Beynim meşgul/Ruhum hemen dönecek/Aklım dışarıda/Elim telefonda/Kalbim çevrimdışı
Bir Selamı Bile Esirgeyene Yazıklar Olsun, Bir Merhaba Diyene Helal Olsun!!!
HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..
Elimdeki Bir Kitap Sayfası İse Hayat, Tek Tek Çeviriyorum Hepsi Bayat!!
Çoğunuz paRçaLaRı kayboLmuş puzzLe gibisiniz..!
Aşk bir oyunsa ((GAME OWER))
+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!
Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler.
Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi
En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.
*Bu çekicilik, bu asalet hele o büyülü gözler. Allah bütün güzelliği bir kişide toplamış.Neyse benden çok bahsettik sen nasılsın?
> Seni seviyorum, seviyorum, seni seviyorum, Sen sevmesen bile, Seviyorum, seni seviyorum…
вιℓмєz∂ιм вιя ∂αнα вιя ∂αнα ѕєωє¢єğιмι уιηє öğяєттιη вαηα ѕєωмєуι уєηι∂єη ∂σğ∂υм ѕη∂є öğяєη∂ιм уüяüмєуι ηє σℓυя вιяαкмα єℓℓєяιмı
вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα ѕöz єтмє özℓємєктєη
иσκтα κα∂αя мєи₣ααт ỉçỉи,vỉяğüℓ κα∂αя єğỉℓмєм..!
ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα уα ∂üşмαи, уα нιç уσкмυşυм gιвι υиυтυя, уα ∂α çıкмαм αкℓıи∂αи
• sıradanım, ama en ön sıradan!
* edison elektriği buldu ama parasını biz ödüyoruz
Sen beni sevmeyip başkasını sevsende umarım oda sever…BAŞKASINI!
şimdilik bu kdr nick yeterli Very Happy Very Happy
nilya272

nilya272

Rep :
Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 10:13 pm

bnim içimde bulunduum duruma göre bnim içn çok anlam ifade eden nickler war onları paylaşmak istiyorum ah ah..buu nickler bna hitap ediyo ağlamak istyrm... :'(
beni benden eden sen değilMsin!!!
Her yer karanlıktı sen gelmeden...Birden kalbime yerleştin selam bile vermeden...Öylece kaldın tek bir kelime söylemeden...
Ağlattın beni arkandan...Sonra güldün arkamdan...Konuştun hep durmadan...Ben öylece bekledim anlamadan...
Sadece bir gün istemiştim...Mutlu olmak için bir gün çokmuydu sence.Hergünkü gibi,bügünde hayatın yan etkileri devam etti üzerimde....
Beni unut diye haber göndermişsin önce bir düşün hatırlamaya değermisin?
Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!
HER SEVGİ ZAMANLA BİTERMİŞ DERLER !!
BENİMKİ BİTMEDİ ANLIYAMADIM
AyRıLMam Hadi Kov Beni Yüreginden Hic ßiR Yere Terketmem Seni Zar Zor ßuLdum ßen..!
Seveni seveceksin, seven için öِleceksin... Sevmiyorum deme birgün sende seveceksin...
Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!
sewiyorum sewmenin acı werdiğini her sewenin sewilmediğini bile bile! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEWEN SEWİLİR DİYE!!
Senİn İçinde ßen ßİtmİ$ oLsaydIm ßenİm İçİmde Sen Ya$Iyor oLmazdIn.
EN BÜYÜK HATAM SENİ SEVMEK DEİL SENİN BENİ SEVMENİ BEKLEMEKKK
Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle
Sen beni sevmeyip başkasını sevsende umarım oda sever…BAŞKASINI!
Seni uzaktan sevmeyi, Sana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla…
* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var
Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.
Seni kaybetmemek için sana sevgimi anlatamadım en azından iyi bir arkadaşın olarak kalıyım diye
Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
KİM SEVDİ SENİ BNİM KDR istememem dostluğunu artık yanlızım…
I love your eyes çünkü onlar very nice. Bir kerecik look at me ondan sonra don’t forget me. Kalbim tik tak for you because I LOVE YOU!
Bu gece ay bna sordu : “seni ağlatan erkeği hala seviyor musun”
Ona bakıp şu cevabı verdim : “sen hiç gökyüzünden vazgeçer misin?”
Seni görmeden durmak su, sensiz yaşamak nefes olsun. Susuz 3 gün yaşayabilirim ama nefessiz asla!
SéVMé ßéNDéN ßâŞKaSıNı... SéVMé SéVMé !!!!.... SéNLé DoĞduM AşqıM SéNDé BéNSiZ öLMéé !!
ELimdéN GéLMéZ sEnİn OLm@k $uNu ßiL ßeN Séni SéViyoRuM HâLâ !!
Kalbim senin için atıyor gözlerim senden baskasını görmüyor...Galiba ben sana aşık oldum
hayatin en hüzünlü ani sevdigin insanin buna hic degmedıgini gördügün andir ve en büyük kaybin onun icin harcadigin zamandir.
NE ÇOK SEVDİM ANLATAMAM,GECEM SENSİZ ZOR YATAMAM,BELKİ SANA ANLATAMAM,AMA SANA AŞIĞIM AŞIK...
yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa
sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм
BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN
Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım
İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar
' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz
sévgım sınırsız anlayabıléné, dosluğum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduğun $ürece......!
• ''Hep İçiNe ataN , hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen , MutLuLuk roLü oyNayaN kız , artK roLüNü İyi oynayaMıyoR''
Bzm a$kımız geri dönüşüm kutusundaki gibi sanal bi bo$luk ama geri dönemiyo esir kaldı bu kalpte
Sev Ama Mevsimlik OLmasın Yazın Açıp Kışın Solmasın
qi† aЯ†ık qeCéLérImdeη kIrILaη kaLbImIη paЯçaLarı Saηa ßatmasIη qiT
ßirqün anLarSın hayaL kuRmayı, ßékLéméyi, ümit Etméyi LanéT édéRSin ya$adıqıNa, maziDén Né kaLmı$Sa yırtaR ataRSın, Séni Sévdiqimi i$té o zaman anLarSın
aşqh bi toBa benseRR öNce teqmeİ basaRsIn soNRa peşİnden koşaRsIn
PreNsEs DeĞiLiMKi PreNsİM OLsuN…
Ulaşılması zor deilim yeterki yaklaşmasını bil
''Olması gerekenler zaten yanımda! Olması gerekipte yanımda olmayanlar kimin umrunda
"aşk nefretle yaşanmış anıları belkide tekrar sevgiyle yaşamaktır
aŞK BiR HaVuZDuR iÇiNe ApTaLLaR DüŞeR BeN DüŞMeDiM BeNi itTiRDiLeR
Sηi Sєωiσям ∂єякη üzüℓ¢ğiмi нiç тαнмη єтмz∂м..ѕηi ∂üşηякєη кşкє σℓмαѕу∂ı нiç ∂ємємşтм..αятк ѕηi ѕєωякη ѕη∂єη ηƒяєт єтмуi∂є öğяη∂м
bana karanlığın ne demek olduğunu öğretmeden bütün ışıklarımı söndürüyorsun…
Aşk meğer; Sevipte KAYBETMEKMİŞ....
FasTDeviL ADMİN

FasTDeviL ADMİN

Rep :
Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 2:37 pm

msn gusel sekıllı nıck cevırıcı sıte yardım ede bıldığsem ne mutlu bana

Sorun Cıkarsa Bıldırın!!!!!

http://www.msnmania.org/onlinenicknamex.htm
erhan_gs

erhan_gs

Rep :
Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 11:50 pm

sizde bana katıldığınız için teşekkür ederim
FasTDeviL ADMİN

FasTDeviL ADMİN

Rep :
Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 2:51 pm

önemlı degıl
nilya272

nilya272

Rep :

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 5:20 pm

ne demek eyw.. rica ederiz Wink
FasTDeviL ADMİN

FasTDeviL ADMİN

Rep :

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 2:07 pm

haγaттa SıкıLмadaη вaктıqıм тєк кıSı SєηSıη .....

Saтєη ıSтєSєктє кaLвıмızdєη вazı ıSıмLєяı вσS wєяємıγσz

вaηa вıяıSı dєdıкı Sєη ....'γi uηuттuηмu? вєηdє ćωp wєяdıм Sєη qσкγuzuηu uηuтaвıLıямıSıη

Sєη вizi aLємє dєqiL кaяaηLıк ςöктüмü qєćєLєяє Sσя

haγaттa SıкıLмadaη вaктıqıм тєк кıSı Sєηdıη .....

Sєωdıqıηıη ıSмıηı мSηdєη SıLєяSıη тєLєFσηdaη SıLєяSıη aмa кaLвıηdєη SıLємєSSıη

dσqduм ηєdєηıηı вıLмєdєη aqLadıм ćσćuктuм кıяıLaη σγuηćaкLaяa aqLadıм вuγuduм γєSєямєγєη мuтLuLuкLaяa aqLadıм Sıмdı iSє кaLaηLaяa
aqLıγσяuм

вєηı aтєSє aт вєdєηıм γaηSıη Faкaт кaLвıмı єLLємє ćuηкu σяda Sєη waяSıη …

єğєя Sєηi SєωмєSєγdiм adıηı кaLвiмє dєğiL вu Sσğuк qüηdє вuğuLaηaη ćaмLaяa γazaяdıм .....

aSк ηєFяєтSє
aSк мuтLuLuкSa
iSтєdıqıη ıкı кєLıмєγSє

Sєηİ Sєwİγσяuм
FasTDeviL ADMİN

FasTDeviL ADMİN

Rep :

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 2:07 pm

sozlerın 1 tanesı harıc hepsı benımdır.....
nilya272

nilya272

Rep :

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 3:42 pm

woww berk bu nickler spr ağlmk üzereym hepsi bna çk uyuyo sprr =) ah ah...
ReasTa

ReasTa

İşletim Sistemi : Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Yk-vista-ultimate
Rep :

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 7:09 pm

berk harbi gsl miş bunlar
FasTDeviL ADMİN

FasTDeviL ADMİN

Rep :

MesajKonu: Geri: Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-   Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane- Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 7:36 pm

walla yazdımm nabım can sıkıntısı

Karışık Msn Nickleri(Süper!) -30 tane-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MSN Avatarları (Karışık)