l| AF@C@N J0JUK |l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

l| AF@C@N J0JUK |l

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

A$k GüzeL Mi Sence?

YazarMesaj
nilya272

nilya272

İşletim Sistemi : A$k GüzeL Mi Sence? Yk-xp
Takım : A$k GüzeL Mi Sence? 1446
Rep :
A$k GüzeL Mi Sence? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100A$k GüzeL Mi Sence? Right_bar_bleue

A$k GüzeL Mi Sence? Empty
MesajKonu: A$k GüzeL Mi Sence?   A$k GüzeL Mi Sence? Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 4:25 pm

aşk güzel mi sence?
Aşk güzel birşey mi sanıyorsun sen?güldürme beni.Aşk varya aşk yaşarken defalarca ölmek hiç dinmeyen bir acıyla kıvranmaktır.Aşk içki gibi sarhoş eder, döndürür başını sigara gibi alışkanlık yapar,bağımlısı olursun uyuşturucu gibi girer hayatına mahveder tüm yaşamını.Şimdi söyle bana aşk güzel mi sence? Deliler gibi severken hiç ummadığın bir anda terk edilmek mi güzel olan yoksa günlerce hiç değmicek bir şerefsiz uğruna ağlamak mı? Gecelerce uykusuz kalmak mı güzel olan yoksa aldatılıp sevildiğini sanmak mı? Şimdi söyle bana aşk güzel mi sence? Kalbinde kapanmayacak bir yara açılması mı güzel olan yoksa sevdiğini bir başkasıyla görmek mi? Bile bile kendini ateşe atmak mı güzel olan.

A$k GüzeL Mi Sence?
1 sayfadaki 1 sayfası